Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Oblastní speciální výstava německých ovčáků Ostrov 19. 05. 2012

 rozhodčí: Joachim Stiegler, D

 

  

TŘÍDA DOROSTU – FENY

VN1    Kenya Nová Jamina

            (Ritchi vom Eichenplatz x Lantana z Lintichu)

VN2    Galia z Kyjovského údolí

            (Dragos v. d. Ostfriesischen Thingstätte x Sara z Kyjovského údolí)

VN3    Seherezádé Kuckószéli

            (Tyson Vác-Vágvölgyi x Qvinta Kuckószéli)

VN      Polly Damyl Junior

            (Calle v. Uckerland x Chelsa Framato Rolau)

  

TŘÍDA DOROSTU – PSI

VN1    Oskar z Kadaňského podhradí

            (Excel Schreidon x Gira z Kadaňského podhradí)

  

TŘÍDA MLADÝCH – FENY

VD1    Wendy Vác-Vágvölgyi

            (Wegas v. d. Fichtenschlag x Clio Vác-Vágvölgyi)

  

TŘÍDA MLADÝCH – PSI

VD1    Wolvo Vác-Vágvölgyi

            (Wegas v. d. Fichtenschlag x Clio Vác-Vágvölgyi)

  

TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH – FENY

VD1    Zessi Clark

            (Tyson v. Köttersbusch x Olympia Clark)

VD2    Cheerlot Nová Jamina

            (Yoker vom Leithawald x Extra Nová Jamina)

VD3    Azira vom Zoxan

            (Iceman vom Amur x Hijam Qstionn)

  

TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH – PSI

VD1    Faustoo Dlhá Roveň

            (Remo vom Fichtenschlag x Axi Dlhá Roveň)

VD2    Roben Framato Rolau

            (Furbo Degli Achei x Diga Framato Rolau)

VD3    Fokus vom St. Michaels Berg

            (Remo vom Fichtenschlag x Hirka vom St. Michaels Berg)

VD      Iso Vantaris

            (Tyson v. Köttersbusch x Frisbee Egerstau)

  

TŘÍDA PRACOVNÍ – FENY

V1       Zaira z Kyjovského údolí

            (Queno Framato Rolau x Sara z Kyjovského údolí)

V2       Ellynor v. Paullander Hof

            (Yello v St. Michaels Berg x Noscha v. Contra)

V3       Utta Framato Rolau

            (Odin v. Holtkämper Hof x Anschie Framato Rolau)

V         Henny z Podradbuzí

            (Hill v. Hause Monika x Pegy z Podradbuzí)

  

TŘÍDA PRACOVNÍ – PSI

V1       Hassán Vác-Vágvölgyi

            (Yukon von der Bastilie x Omo Vác-Vágvölgyi)

V2       Chaimo Framato Rolau

            (Tyson v. Köttersbusch x Anschie Framato Rolau)

  

TŘÍDA VETERÁNŮ – FENY

V1       Frisbee Egerstau

            (Wups v. Arminius x Dessiree Fabare Bohemia)

V2       Peggy Kone - Golds

            (Fedor v. Steinway-Park x Nancy Kone - Golds)