Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oblastní speciální výstava německých ovčáků Ostrov
15. 5. 2011

rozhodčí: Bernhard Norda, D

 

TŘÍDA DOROSTU – FENY
VN1 Azira vom Zoxan
(Iceman vom Amur x Hijam Qstionn)
VN2 Buggie Schreidon
(Noell von Suentelstein x Pantea Schreidon)
VN3 Bessie vom Zoxan
(Quantas vom Fichtenschlag x Icear z Lintichu)
VN Rosse z Arnultovic
(Sultan v. d. Jahnhöhe x Demira z Arnultovic)
VN Feebee Navaro Bohemia
(Natcho vom Kirschental x Gingir z Kmene Čeroký)

 

TŘÍDA DOROSTU – PSI
VN1 Chicco Nová Jamina
         (Yoker vom Leithawald x Extra Nová Jamina)
VN2 Roben Framato Rolau
         (Furbo Degli Achei x Diga Framato Rolau)
VN3 Remiro vom Fichtenschlag
         (Wegas vom Fichtenschlag x Jalda vom Fichtenschlag)
VN Quando Vác-Vágvölgyi
         (Tyson v. Kötterbusch x Cena z Lintichu)
VN Eddy z Folinku
         (Geck di Casa Nobili x Gina z Folinku)

 

TŘÍDA MLADÝCH – FENY
VD1 Brita z Nevervilu
         (Queno Framato Rolau x Olivia Adrianka)
VD2 Camira vom Haus Christa
         (Remo vom Fichtenschlag x Mendy vom Haus Christa)
VD3 Cheer Höchstadter Wappen
         (Tyson Köttersbuch x Aika Höchstadter Wappen)
VD Bony z Kyjovského údolí
         (Gigolo v. d. Bärenschlucht x Sara z Kyjovského údolí)
VD Lexis Mir-Jar
         (Kwantum vom Klostermoor x Ester Mir-Jar)
D Chita ze Svobodného dvora
         (Jaro Ja-He x Bona ze Svobodného dvora)

 

TŘÍDA MLADÝCH – PSI
VD1 Yukon Starý Samotár
         (Drug vom Zellwaldrand x Bakai Bator Quinnie)
VD2 Quel z Arnultovic
         (Joker vom Eichenplatz x Demira z Arnultovic)
VD3 X-man Schneider
         (Kwantum vom Klostermoor x Hijam Qstionn)
VD Chicco Avax Hof
         (Noell v. Suentelstein x Lauri Avax Hof)
VD Boyz Vitaxis
         (Quenn v. Löher Weg x Karma Vitaxis)

 

TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH – FENY
VD1 Felicity Avax Hof
         (Joker vom Eichenplatz x Dion Avax Hof)
VD2 Fanda vom Fichtenschlag
         (Remo vom Fichtenschlag x Xandina vom Fichtenschlag)
VD3 Ivana Mir-Jar
         (Vanos van Noort x Daira Mir-Jar)
VD Gita z Podradbuzí
         (Brix Hartis Bohemia x Pegi z Podradbuzí)
VD Josefina Mirtan Bohemia
         (Indo Starý Samotár x Gába Mirtan Bohemia)
VD Dara Navaro Bohemia
         (Faxo v. Fichtenschlag x Rela v. Frankengold)
 

TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH – PSI
VD1 Fresch Nová Jamina
         (Queno Framato Rolau x Lantana z Lintichu)
VD2 Mex Vác-Vágvölgyi
         (Vác-Vágvölgyi Tyson x Vác-Vágvölgyi Ursa)
 

TŘÍDA PRACOVNÍ – FENY
V1 Ester Mir-Jar
         (Yimmy v. Contra x Bety z Hanýžkovic)
V2 Baxi Anrebri
         (Kwantum v. Klostermoor x Lada Anrebri)
V3 Pantea Schreidon
         (Excel Schreidon x Rela von Frankengold)
V Chiara Mir-Jar
         (Baxter do Monticans x Daira Mir-Jar)
VD Ynex Hartis Bohemia
         (Djenges Kahn v. Sante´s Home x Xena Hartis Bohemia)

 

TŘÍDA PRACOVNÍ – PSI
V1 Queno Framato Rolau
         (Ken v. Elzmündungsraum x Anschie Framato Rolau)
V2 Xedos Schreidon
         (Kwantum v. Klostermoor x Holly Schreidon)
V3 Sony z Folinku
         (Dargo z Folinku x Fryga z Folinku)
V Fedor Mir-Jar
         (Indo Starý Samotár x Felischa Irluka)
V Ilan vom Kirschental
         (Panjo vom Kirschental x Laiga vom Kirschental)