Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Krajská speciální výstava Ostrov

09. 5. 2015

 rozhodčí: Norbert Wettlaufer, D

 

 

 

TŘÍDA DOROSTU – FENY

VN1    Palme Vantaris

            (Danto Clark x Lara Vantaris)

VN2    Peri Evil forkas

            (Ursus vom Martelsberg x Jarina d´ Ulmental)

VN3    Sally v. d. Bärenschlucht

            (Arre vom Hühnegrab x Woopy von der Bärenschlucht)

 

 

TŘÍDA DOROSTU – FENY - dlouhosrsté

VN1    Rela Navaro Bohemia

            (Odin z Folinku x Dara Navaro Bohemia)

VN2    Ira Freni Weiss

            (Gall Hartis Bohemia  x Ginna Freni Weiss)

  

 

TŘÍDA DOROSTU – PSI

VN1    Peer Evil forkas

            (Ursus vom Martelsberg x Jarina d´ Ulmental)

VN2    Rysko Vác-Vágvölgyi

            (Risco vom Suentelstein  x Janna Vác-Vágvölgyi)

VN3    Paco z Podradbuzí

            (Kemo z Podradbuzí x Irish z Podradbuzí)

 

 

TŘÍDA MLADÝCH – FENY

VD1    Pascha Schreidon

            (Memphis vom Solenbrunnen x Giullia Schreidon)

VD2    Nina Vác-Vágvölgyi

            (Kanto von der Karl-May Höhle x Clio Vác-Vágvölgyi)

 

 

TŘÍDA MLADÝCH – FENY - dlouhosrsté

VD1    Benia Peladon

            (Pedro vom Langenbungert x Wella ze Šumavské stráže)

VD2    Era Iluze

            (Ferrari vom Agilolfinger x Varia od Hradu Drahotuch)

VD3    Picassa Schreidon

            (Memphis vom Solenbrunnen x Giullia Schreidon)

 

  

TŘÍDA MLADÝCH – PSI

VD1    Oliver Nová Jamina

            (Gordon du Clos Patmisand x Kenya Nová Jamina)

VD2    Parson Framato Rolau

            (Kimbo v. d. Tempelhoeve x Indy Framato Rolau)

 

 

TŘÍDA MLADÝCH – PSI - dlouhosrstí

VD1    Prius Framato Rolau

            (Kimbo v. d. Tempelhoeve x Indy Framato Rolau)

VD2    Condor z Drábských skal

            (Ax z Kuřimského háje x Querra Majorův Háj)

  

 

TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH – FENY

VD1    Lara Clark

            (Omen vom Radhaus x Xixi Clark)

VD2    Cayra Sinensis Bohemia

            (Jhay do Mhuramel x Baxi Anrebri)

VD3    Nara Navaro Bohemia

            (Buonanotte de Domus Didacus x Dara Navaro Bohemia)

VD4    Marcke Framato Rolau

            (Roben Framato Rolau x Oxana von der Plassenburg)

D        Nora z Vajsbachu

            (Sando vom Baruther Land x Juli ze Severních hvozdů)

  

 

TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH – PSI

VD1    Chlodo Framato Rolau

            (Sando vom Baruther Land x Monza Framato Rolau)

VD2    Xeno z Folinku

            (Chacco von der Freiheit Westerholt x Bessi z Folinku)

VD3    Noby Navaro Bohemia

            (Buonanotte de Domus Didacus x Dara Navaro Bohemia)

 

  

TŘÍDA PRACOVNÍ – FENY

V1       Giullia Schreidon

            (Remo vom Fichtenschlag x Sarah Schreidon)

V2       Odetta Fauben

            (Agassy von der Piste Trophe x Demi Fauben)

V3       Ulmi Mihapa

            (Baru di Croce santo Spirito x Hera Mir-Jar)

VD       Atari Cato Bohemia

            (Hoky Va-Pe x Kendy Duffmar)

 

 

TŘÍDA PRACOVNÍ – FENY - dlouhosrsté

V1       Zyra Avax Hof

            (Fausto Dlhá Roveň x Coffie Avax Hof)

  

 

TŘÍDA PRACOVNÍ – PSI

V1       Esto von der Plassenburg

             (Omen vom Radhaus x Oxana von der Plassenburg)

V2       Emmo Framato Rolau

            (Farin de Carrique x Afra vom Nieuwlandshof)

V3       Yimmy Provocativo

            (Urbo vom Leithawald x Chocolate Geisha Provocativo)

V4       Danto Clark

            (Ferrari vom Agilolfinger x Xixi Clark)

V5       Kemo z Podradbuzí

            (Furbo von der kleinen Ranch x Gita z Podradbuzí)

V6       Labo z Podradbuzí

            (Agassy von der Piste Trophe x Fely z Podradbuzí)

VD       Uran z Labského přívozu

            (Odin z Klemova dvora x Dixi z Hromadného)